Atribuită
Cumpărare directă
1. Hartie A4 absolut…………………………25top x 16lei=400lei 2. Hartie A3 absolut………………………...5top x 35lei=175lei 3. Capse 24/6 ……………………………….…10cut x 2lei=20le 4. Plic C6………………………………………….500buc x 0,30lei=150lei 5. Plic C5………………………………………….500buc x 0,40lei=200lei 6. Capsator 24/6……………………………...4buc x 12lei= 48lei 7. Calculator birou……………………………1buc x 40lei=40lei 8. Cartus Xerox b215…………………………1buc x 220lei=220lei 9. Servicii de intretinere…………………….3ore x 100lei=300lei 10. HDD extern 2Tb.................................1buc x 380lei=380lei Total……..1933,00lei
- Număr anunț
- DA27829429
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROBIROTICA PRINT SRL (CUI 25311223)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,93 RON
- Valoare atribuită
- 1,93 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.