Atribuită Cumpărare directă

servicii de întreținere și reparații echipamente de tehnică de calcul și cheltuieli variabile (materiale, consumabile și tonere) conform anexă pentru echipamentele informatice din cadrul Garzii Forestiere Brasov conform anunt ADV 1206409.In functie de alocatia bugetara autoritatea contractanta poate prelungi cotractul prin act adiţional în perioada ianuarie – aprilie 2022. Valoarea estimată pentru perioada 01.01.2022-30.04.2022 este de 8.800 lei fără T.V.A, respectiv 10.472 lei cu T.V.A.

Număr anunț
DA27847022
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
RSI Company SRL (CUI 21654490)
Cod CPV
50324100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,36 RON
Valoare atribuită
29,36 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,36 RON

din 29,36 RON estimat