Atribuită
Cumpărare directă
51350018 Technical Buffer pH 4.01 250 ml 2 buc. 175,23 lei 51350020 Technical Buffer pH 7.00 250 ml 2 buc. 175,23 lei 51350024 Technical Buffer pH 10.00 250 ml 2 buc. 175,23 lei 51350080 Electrolyte 3 mol/L KCl 250 ml 1 buc. 96,03 lei 632414321100 BOTTLE REAGENT, WITH BLUE SCREW CAP AND POURING RING FROM PP 100 ML 5 buc. 60 lei 637218012955 BOTTLE REAGENT, WITH BLUE SCREW CAP 150ML 5 buc. 240 lei 632414321250 BOTTLE REAGENT, WITH BLUE SCREW CAP AND POURING RING FROM PP 250 ML 2 buc. 28 lei 632414321500 BOTTLE REAGENT, WITH BLUE SCREW CAP AND POURING RING FROM PP 500 ML 3 buc. 51 lei 632414321940 BOTTLE REAGENT, WITH BLUE SCREW CAP AND POURING RING FROM PP 1000 ML 3 buc. 72 lei CONFORM OFERTELOR NR. 3095 SI 3112
- Număr anunț
- DA27831004
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,07 RON
- Valoare atribuită
- 1,07 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.