Atribuită Cumpărare directă

46-013-CM Solutie de spalare pentru IHC - Corning® 10X PBS, pH 7.4 ± 0.1, 6 X 1 L pk 1 PRET UNITAR (FARA TVA) 334.00 PRET TOTAL (FARA TVA) LEI 334.00 RM-9132-S0 DOG-1 (SP31) 0,1ml buc 1 PRET UNITAR (FARA TVA) LEI 1,178.10 PRET TOTAL (FARA TVA) LEI 1,178.10

Număr anunț
DA27762780
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,51 RON
Valoare atribuită
1,51 RON
Data publicării
13.04.2021 00:00
Data finalizării
14.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,51 RON

din 1,51 RON estimat