Atribuită Cumpărare directă

SITA BATERII CHIUVETA=30BUC,VENTIL CU SIFON CU IESIRE 32-40=10BUC,LOKTIDE 150M=2BUC,RACORD BATERII CHIUVETA 3/8''X30CM=10BUC,RACORD REZERVOR 3/8X3/8 X30CM=10BUC,SACI ASPIRATOR MARI=3BUC,SACI ASPIRATOR MICI=3BUC

Număr anunț
DA27785102
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI 1854575)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,35 RON
Valoare atribuită
1,35 RON
Data publicării
15.04.2021 00:00
Data finalizării
16.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,35 RON

din 1,35 RON estimat