Atribuită
Cumpărare directă
Producator: Lexmark Cod producator: C242XK0 Nume produs: C242XK0 Specificatii Tehnice Tip Cartus: Cartus Compatibilitate: Original Tehnologie: Toner Culoare: Black Capacitate (pag): 6000 Tip Echipament: Printer/MFP Echipamente: Lexmark C2425dw, C2535dw, MC2425adw, MC2535adwe, MC2640adwe Caracteristici Fizice Impachetare: Single Pack
- Număr anunț
- DA27831507
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
- Furnizor / câștigător
- STAR OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 25018143)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345 RON
- Valoare atribuită
- 345 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.