Ofertă acceptată Cumpărare directă

FELIATOR MEZELURI, DIAMETRU LAMA 250MM, ALIMENTARE 220V, PUTERE 140W

Număr anunț
DA34460691
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Cod CPV
39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
3.968.479 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.968.479 RON