Atribuită Cumpărare directă

Afis 200x85cm Hartie de poster 140gr/mp printată o fata, Banner 100x110cm Bannere tip frontlite print față, tiv și capse, Banner 100x80cm Bannere tip frontlite print față, tiv și capse, Afis 33x48cm print digital o fata hartie DCM150gr, pentru evenimentele din 06,11,13,20,25,27 mai 2021, Afis 100x70cm Hartie de poster 140gr/mp printată o fata, pentru evenimentele din 06,11,13,20,25,27 mai 2021

Număr anunț
DA27865556
Autoritate contractantă
FILARMONICA BRASOV (CUI 4580350)
Furnizor / câștigător
DIGITAL BRAIN SRL (CUI 17555022)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat