Atribuită
Cumpărare directă
DVD-R Maxell 4,7GB 16x120 min - 100 buc - 1,50 lei/buc, CD-R MAxell 700MB 52x 80min - 15 buc - 1,30 lei/buc, Plic CD gumat 80g alb - 115 buc - 0,13 lei/buc, File de plastic A4 45 micr cu perf 100file/set Noki Crystal - 2 set - 18,20 lei/set, Pix fara mecanism Pensan Triball 1mm - 60 buc - 1,14 lei/buc, Dosar de plastic A4 cu sina si 2 perforatii Noki - 100 buc - 0,60 lei/buc, Plic C4 229x324mm sil 90g alb - 100 buc - 0,29 lei/buc, Marker whiteboard Schneider 290 vf 1-3mm rotund - 20 buc - 4,76 lei/buc, Marker permanent Sharpie vf 2,5mm rotund - 2 buc - 4,32 lei/buc, Marker permanent ohp Schneider Maxx 222f vf 0,7mm rotund - 2 buc - 5,78 lei/buc, Elastice 50/60/70mm 100 buc/set Scriva - 2 set - 3,63 lei/set, Sfoara bumbac 0100g/ghem economica - 2 buc - 3,89 lei/buc, Banda adeziva 19mm x 33m - 5 buc - 0,98 lei/buc, Banda adeziva 48mm x 66 transparent/maro - 1 buc - 4,49 lei/buc.
- Număr anunț
- DA27793817
- Autoritate contractantă
- LICEUL ECONOMIC"VIRGIL MADGEARU" CONSTANTA (CUI 13313425)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518 RON
- Valoare atribuită
- 518 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.