Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile pentru imprimante, compus din: CE285A-c (85A) cartus toner negru compatibil HP - 1.600 pag. (RTH 285/435/436A) - 20 buc x 24 lei fara tva/ buc = 480 lei fara tva; Q2612A-c (12A) cartus toner negru compatibil HP - 2.000 pag. (RTH 12A/FX10) - 20 buc x 24 lei fara tva/ buc = 480 lei fara tva; 63B2H00-c cartus toner negru compatibil Lexmark - 25.000 pag. (SCL MX717-25K) - 10 buc x 192 lei fara tva/ buc = 1920 lei fara tva; 106R01487-c cartus toner negru compatibil Xerox - 4.100 pag. (RTX 3220) - 10 buc x 55 lei fara tva/ buc = 550 lei fara tva; HP L0H25A kit mentenanta 220V original - 225.000 pag. - 5 buc x 1381 lei fara tva/ buc = 6905 lei fara tva

Număr anunț
DA27811971
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,34 RON
Valoare atribuită
10,34 RON
Data publicării
20.04.2021 00:00
Data finalizării
22.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,34 RON

din 10,34 RON estimat