Atribuită Cumpărare directă

Model Producator Compatibil Model MLT-D111L Specificatii Tip Laser Culoare Black Inlocuieste Samsung MLT-D111L Pentru Xpress M2022 M2022W M2020 M2021 M2020W M2021W M2070 M2071 M2070W M2071W M2070F M2071FH M2070FW M2071FH Numar de pagini imprimate 1800

Număr anunț
DA27789457
Autoritate contractantă
COMUNA FELNAC (CUI 3519518)
Furnizor / câștigător
DATASPOT COMPUTERS S.R.L. (CUI 24628046)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232 RON
Valoare atribuită
232 RON
Data publicării
16.04.2021 00:00
Data finalizării
17.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232 RON

din 232 RON estimat