Atribuită
Cumpărare directă
“REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE GRADINITA IN SAT PINGARACIOR, JUDETUL NEAMT", conform ofertei din 31.03.2021, dupa cum urmeaza: * Cafetiera Tefal Maison CM461811, 1000 W, 1.25 l: 1 buc. x 168,06 lei; * Fierbator Tefal Element KO200830, 2400 W, 1.7 l, Negru: 1 buc. x 100,83 lei; * Blender Tefal BlendForce 2 BL420838, 600 W, 1.25 l, 2 viteze, Negru: 1 buc. x 126,04 lei; * Plita incorporabila Beko HIAG64223SX, 4 arzatoare gaz: 1 buc. x 504,19 lei; * Hota telescopica Beko CTB6407X, 310 mc/h, 1 motor: 1 buc. x 252,09 lei; * Frigider cu doua usi Beko RDSA310M30XBN, 306 l, Clasa F, (clasificare energetica veche Clasa A+): 1 buc. x 1.092,43 lei. TOTAL: 2.243,64 lei.
- Număr anunț
- DA27828070
- Autoritate contractantă
- Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pangarati) (CUI 2612960)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39700000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,24 RON
- Valoare atribuită
- 2,24 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.