Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Echipamente electrocasnice/audiovideo in cadrul proiectului “REABILITARE, MODERNIZARE SI DOTARE GRADINITA IN SAT PINGARACIOR, JUDETUL NEAMT", conform ofertei din 31.03.2021, dupa cum urmeaza: * Masina de spalat rufe Whirlpool FFB 8248 BV EE, 1200 RPM, 8 kg, Clasa C: 2 buc x 1.243,69 lei = 2.487,38 lei; * Uscator de rufe Whirlpool FTCM108BEU, Condensare, 8 kg: 2 buc. x 1.344,53 lei = 2.689,06 lei; * Videoproiector Acer X118HP, DLP 3D, SVGA, 4000 Lumeni, Negru: 3 buc. x 1.176,46 lei = 3.529,39 lei; * Ecran de proiectie electric A+ Screen ES1- 240, 240cm x 240cm: 3 buc. x 378,14 lei = 1.134,43 lei; * Sistem audio Akai DJ-3210, Bluetooth, 150W, Negru: 4 buc. x 672,26 lei = 2.689,04 lei. TOTAL: 12.529,29 lei
- Număr anunț
- DA27828179
- Autoritate contractantă
- Comuna Pangarati(consiliul Local al Comunei Pangarati) (CUI 2612960)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39700000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,53 RON
- Valoare atribuită
- 12,53 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.