Atribuită Cumpărare directă

RCA RENAULT NOUL MEGANE ESTATE RS LINE TCE 159 GPF EDC, SERIE - VF1RFB00765329418, BENZINA, DATA FABRICATIE - 17.07.2020, CAPACITATE CILINDRICA - 1333, PUTERE - 117WV, MASA MAXIMA - 1860, SERIE MOTOR - D543606

Număr anunț
DA27860047
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748 RON
Valoare atribuită
748 RON
Data publicării
27.04.2021 00:00
Data finalizării
27.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748 RON

din 748 RON estimat