Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Catetere Accu-Chek FlexLink 8/60 DESCRIERE: Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Catetere Accu-Chek FlexLink 8/60, *10 PCS / ROCHE Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Rezervor (5 buc.) Accu-Chek 3.15 ml Plastic Cartridge DESCRIERE: Consumabile pompa Accu-Chek Spirit - Rezervor (5 buc.) Accu-Chek 3.15 ml Plastic Cartridge
- Număr anunț
- DA27756666
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33141200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,24 RON
- Valoare atribuită
- 1,24 RON
- Data publicării
- 12.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.