Atribuită Cumpărare directă

Huse nesterile masa operatie, absorbante - 102 x 229 cm

Număr anunț
DA34813121
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
10.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON