Atribuită
Cumpărare directă
Servicii financiar contabile conform descrierii prestatorului. Contractul se va semna pentru o perioadă de 8 luni, și anume: 01.05.2021-31.12.2021, cu posibilitatea prelungirii cu cel mult 4 luni, în condițiile art. 165 alin. 1 din HG 395/2016, până la data de 31.04.2022.
- Număr anunț
- DA27881303
- Autoritate contractantă
- Comuna Varias (CUI 4483870)
- Furnizor / câștigător
- OCNEAN MONICA - BIROU EXPERT CONTABIL (CUI 20432828)
- Cod CPV
- 79211000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24 RON
- Valoare atribuită
- 24 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.