Atribuită Cumpărare directă

Solutie de calibrare a analizorului. Continut: reactiv compus din eritrocite umane, leucocite si plachete mamaliene în suspensie într-un reactiv tip plasma umana, conservanti. Volum kit: 2 x 2,5 mL. UM-kit referat nr. 4432/23.04.2021

Număr anunț
DA27842594
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
ROMLAB SRL (CUI 6383967)
Cod CPV
33141500-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188 RON
Valoare atribuită
188 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
26.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188 RON

din 188 RON estimat