Atribuită
Cumpărare directă
Service auto, verificari tehnice periodice, reparatii si intretinerea urmatoarelor autoturisme Municipiul Ploiesti : 3 autoturisme marca Skoda Octavia Tour, 4 autoturisme marca Skoda Roomster, 2 autoturisme marca Ford Fusion, 2 autoturisme marca Dacia Logan, 1 autoturism marca Dacia 1307, pentru perioada mai-decembrie 2021, cu posibilitatea prelungirii a duratei contract . 37,81 RON / ora tehnologica 100,84 RON - ITP autoturisme 142,85 RON - ITP autoutilitare Conform caiet de sarcini atasat. Achizitia va fi finalizata cu un contract de prestari servicii pentru perioada mai-decembrie 2021, cu posibilitatea prelungirii duratei contractului, in aceleasi conditii, pana la 30.04.2022.
- Număr anunț
- DA27842265
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- IANY SERVICE SRL (CUI 6760471)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59,90 RON
- Valoare atribuită
- 59,90 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.