Atribuită
Cumpărare directă
Burete vase-plastic 5 buc.X 2.1 lei; Burete vase-sarma 5 buc.X 1.68 lei; Praf curatat vase 5 buc.X 7.14 lei; Deodorant toaleta 25 setX 12.61 lei; Detartrant gresie+faianta 8 buc.X 9.24 lei; Detergent aragaz 5 buc.X 16.81 lei; Solutie curatat toaleta 25 buc.X 13.45 lei; Detergent lichid vase 3 buc.X 10.08 lei; Detergent pentru rufe automatic 6 kg 3 buc.X 63.03 lei; Dezinfectant toaleta 40 buc.X 16.81 lei; Galeata cu mop 2 buc.X 17.65 lei; Hartie igienica 100 buc.X 0.84 lei; Hartie prosop 10 buc.X 10.08 lei; Lavete praf 10 SetX 14.29 lei; Lavete umede 5 SetX 14.29 lei; Manusi menaj 5 buc.X 5.04 lei; Matura sorg 5 buc.X 5.46 lei; Matura pvc 2 buc.X 23.53 lei; Mop bumbac rezerva 5 buc.X 5.88 lei; Perie perete 1 buc.X 17.65 lei; Perie palimer 1 buc.X 24.37 lei; Perie scandura-plastic 1 buc.X 6.72 lei; Perie spalat toaleta 2 buc.X 10.08 lei; Pompa desfundat chiuvete 1 buc.X 6.72 lei; Praf curatat 10 PachetX 6.3 lei; Prosoape bucatarie 5 buc.X 10.08 lei; Saci aspirator 2 setX 33.61 lei; Saci menajeri 100 SetX 5.88 lei; Sapun 50 buc.X 3.36 lei; Sapun lichid 3 FlaconX 17.65 lei; Sapun lichid maini 5 buc.X 15.13 lei; Servetele masa 20 PachetX 5.46 lei; Solutie desfundat 5 FlaconX 8.4 lei; Spirt medicinal 5 LX 15.13 lei; Solutie curatat geam 3 buc.X 8.4 lei; Spray curatat mobila 3 buc.X 14.71 lei; Odorizant camera 1 buc.X 23.53 lei; Detergent gresie+faianta 20 buc.X 15.13 lei; Foras 2 buc.X 13.45 lei; Solutie curatat suprafete multiple 4 buc.X 16.39 lei; Pasta vase 3 buc.X 7.56 lei;
- Număr anunț
- DA27737949
- Autoritate contractantă
- CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR RM. VALCEA (CUI 14441600)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,20 RON
- Valoare atribuită
- 4,20 RON
- Data publicării
- 08.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.