Atribuită
Cumpărare directă
1. Publicare comunicat de presă pe un site de știri (la începutul proiectului) Mediu de promovare: www.mytex.ro ((minim 3.000 abonați unici/lună, trafic dovedit cu declarație pe proprie răspundere privind numărul de unici din luna anterioară postării comunicatului) Specificaţii tehnice Postare 3 zile advertorial cu foto, publicat pe homepage și în categoria economic, cu permanență în arhivă 2. Publicare comunicat de presă pe un site de știri (la finalul proiectului) Mediu de promovare: www.mytex.ro ((minim 3.000 abonați unici/lună, trafic dovedit cu declarație pe proprie răspundere privind numărul de unici din luna anterioară postării comunicatului) Specificaţii tehnice Postare 3 zile advertorial cu foto, publicat pe homepage și în categoria economic, cu permanență în arhivă 3. Realizare şi montare panou temporar până la finalizarea proiectului VARIANTA PANOU PE CLADIRE Specificaţii tehnice Nr. Bucăţi: 1 Dimensiunea: 3 m x 2 m Număr feţe: 1 Materiale folosite: PVC alb, grosime 3 mm. Personalizare: autocolant printat + laminare ( pentru protectie U.V.si intemperii ) 4. Realizare şi montare panou permanent pentru perioada de dupa implementarea proiectului VARIANTA PANOU PE CLADIRE Specificaţii tehnice Nr. Bucăţi: 1 Dimensiunea: 3 m x 2 m Număr feţe: 1 Materiale folosite: PVC alb, grosime 3 mm. Personalizare: autocolant printat + laminare ( pentru protectie U.V.si intemperii ) 5. realizare autocolante Specificaţii tehnice Dimensiune: 100*100 mm Material folosit: autocola
- Număr anunț
- DA27831347
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL WORK & TRAINING COMPANY SRL (CUI 15298623)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,02 RON
- Valoare atribuită
- 5,02 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.