Atribuită Cumpărare directă

Memorie RAM pentru spalatorul de instrumentar Steris Amsco 444;... FE 670/05.04.2021 - Sectia Bloc Operator

Număr anunț
DA27748559
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
30236110-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,17 RON
Valoare atribuită
1,17 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,17 RON

din 1,17 RON estimat