Atribuită
Cumpărare directă
Avand in vedere prevederile H.G.nr.432/08.04.2021- privind prelungirea starii de alerta pe teritoriul Romaniei in contextual situatiei epidemiologice generate de virusul SARS-CoV-2 si Ordinul comun MS—MAI nr.874/81/2020- privind instituirea unor masuri pentru prevenirea contaminarii cu virusul SARS-CoV-2 pe durata starii de alerta, Autoritatea pentru Reforma Feroviara intentioneaza sa achizitioneze urmatoarele produse: - Masti individuale de protectie faciala respiratorie impotriva raspandirii virusului COVID 19, avizate ANMDM: 3300 buc; - Gel dezinfectant individual pentru maini, recipient 1L=33 buc. Produsele mentionate trebuie sa fie furnizate in ambalaje nedeteriorate si sigilate.
- Număr anunț
- DA27782389
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,62 RON
- Valoare atribuită
- 1,62 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.