Atribuită
Cumpărare directă
pachet birotica NUMAR DE REFERINTA: 97 PRET DE CATALOG: 236,94 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: colet COD SI DENUMIRE CPV: 30197000-6 Articole marunte de birou (Rev.2) DESCRIERE: banda adeziva 8 x 1.68lei banda adeziva lata 8 x 3.78lei cutter 5 x 1.26lei agrafe birou 30 mm 5 x 1.26lei agrafe bir 50mm 5 x 2.94lei dosar pvc 2 x 29.41lei plic dl 185 x 0.17lei plic burduf 10 x 2.52lei caiet 8 x 2.94lei tus 1 x 9.66lei post it 6 x 2.94lei
- Număr anunț
- DA27849715
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI 30934198)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237 RON
- Valoare atribuită
- 237 RON
- Data publicării
- 26.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.