Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări de construcții, furnizare, montaj și amenajare a 6 locuri de joacă pe raza orașului Balș, astfel: 1. GARD IMPREJMUIRE - AS204 - 210.00ml 2. Bordura perimetrala lemn cod produs AS2027 - 210.00ml 3. Dale de protectie din cauciuc alveolare – 30 mm (strat nisip 5 cm) cod produs AS202 (culoare: ROSI+VERZI) - 620.00mp 4. Bancă stradală cu spătar pe cadru metalic - AS08 - 6.00 buc. 5. Cos de gunoi AS 25 - 5.00 buc. 6. Balansoarul din Țara Roșie cod produs AS70203G - 1.00 buc. 7.Balansoarul celor 2 prieteni cod produs AS70203H -1.00 buc. 8. Mașinuța Fulgerul Roșu - AS60171M - 2.00 buc. 9. Balena Jucăușă cod produs AS70177K - 3.00 buc. 10. Elefantul Prietenos cod produs AS70178K - 1.00 buc. 11. Motocicleta Curajului cod produs AS70178F - 1.00 buc. 12. Calutul pe arc - cod produs AS70177M - 1.00 buc. 13. Motocicleta pe arc cod produs - AS70177I - 1.00 buc. 14. Leagan si tobogan exterior - AS70201D - 3.00 buc. 15. Leagănul Distracției cod produs AS70200C - 1.00 buc. 16. Leagănul și toboganul distracției cod produs AS70201C - 1.00 buc. 17. Complex de joacă Soarele Vesel cod produs AS35071D" - 1.00 buc, conform referatului de necesitate nr. 10148/26.04.2021, al Serviciului Urbanism Amenajarea Teritoriului
- Număr anunț
- DA27877642
- Autoritate contractantă
- ORASUL BALS (CUI 4286437)
- Furnizor / câștigător
- ATLAS SPORT SRL (CUI 31806715)
- Cod CPV
- 45212120-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247,38 RON
- Valoare atribuită
- 247,38 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.