Atribuită Cumpărare directă

Servicii pt. CSC Raza de Soare Baicoi-reumplere cartuse -Brother 2540- 2 buc., Brother 8520- 3 buc., HP 1102-1 buc., Canon I-Sensys MF411- 2 buc., Samsung ML 1660- 1 buc. conform referat nr. 12214/01.04.2021

Număr anunț
DA27724458
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI 32315660)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353 RON
Valoare atribuită
353 RON
Data publicării
07.04.2021 00:00
Data finalizării
07.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353 RON

din 353 RON estimat