Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE RCA ASIGURATOR OMNIASIG VEHICUL DACIA LOGAN 1461 CMC, 1796 KG, 50 KW, 5 LOCURI PRIMA DE ASIGURARE 330.00 RON CLASA DE BONUS B8 PERIOADA DE VALABILITATE 12 LUNI SERVICII DE ASIGURARE RCA ASIGURATOR OMNIASIG VEHICUL DACIA LOGAN 1461 CMC, 1600 KG, 50 KW, 5 LOCURI PRIMA DE ASIGURARE 330.00 RON CLASA DE BONUS B8 PERIOADA DE VALABILITATE 12 LUNI SERVICII DE ASIGURARE RCA ASIGURATOR OMNIASIG VEHICUL DACIA LOGAN 898 CMC, 1520 KG, 66 KW, 5 LOCURI PRIMA DE ASIGURARE 410.00 RON CLASA DE BONUS B7 PERIOADA DE VALABILITATE 12 LUNI SERVICII DE ASIGURARE RCA ASIGURATOR OMNIASIG VEHICUL DACIA LOGAN 1461 CMC, 1875 KG, 80 KW, 5 LOCURI PRIMA DE ASIGURARE 527.00 RON CLASA DE BONUS B4 PERIOADA DE VALABILITATE 12 LUNI SERVICII DE ASIGURARE RCA ASIGURATOR OMNIASIG VEHICUL OPEL ASTRA 1598 CMC, 1750 KG, 85 KW, 5 LOCURI PRIMA DE ASIGURARE 527.00 RON CLASA DE BONUS B4 PERIOADA DE VALABILITATE 12 LUNI
- Număr anunț
- DA27821619
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Constanta (CUI 4804636)
- Furnizor / câștigător
- CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. (CUI 17067935)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,12 RON
- Valoare atribuită
- 2,12 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.