Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile de laborator conform oferta 2576: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1064981000 Hidroxid de sodiu pelete, pentru analiza; EMSURE®, ≥ 99.0 %. CAS 1310-73-2. Formula NaOH. 1 KG 1 54.51 54.51 Indigen ALCOOL ETILIC 96% PA. Producator Chimreactiv Bucuresti 1 L 1 48.00 48.00 HS-50 "STICLA DE CEAS 50 MM Sticla de ceas. Material : neutral glass Diamentru : 50 mm Grosime Perete : 1,8 mm Producator TS" Buc 5 3.74 18.70 0335K "Escherichia coli derived from ATCC® 25922™*. WDCM 00013. KWIK-STIK™ 6 Pack. 6 self-contained units of a single organism. Producator Microbiologics" Pachet 1 1348.63 1348.63 0366K "Enterococcus faecalis derived from ATCC® 29212™*. WDCM 00087. KWIK-STIK™ 6 Pack. 6 self-contained units of a single organism. Producator Microbiologics" Pachet 1 1910.94 1910.94 0318K "Clostridium perfringens derived from ATCC® 13124™*. WDCM 00007. KWIK-STIK™ 6 Pack. 6 self-contained units of a single organism. Producator Microbiologics" Pachet 1 2115.38 2115.38 0486K "Bacillus subtilis subsp. spizizenii derived from ATCC® 6633™*. WDCM 00003. KWIK-STIK™ 6 Pack. 6 self-contained units of a single organism. Producator Microbiologics" Pachet 1 1641.50 1641.50 0353K "Pseudomonas aeruginosa derived from ATCC® 27853™*. WDCM 00025. KWIK-STIK™ 6 Pack. 6 self-contained units of a single organism. Producator Microbiologics" Pachet 1 1348.61 1348.61
- Număr anunț
- DA27692910
- Autoritate contractantă
- AQUAVAS SA VASLUI (CUI 17986823)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,49 RON
- Valoare atribuită
- 8,49 RON
- Data publicării
- 01.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.