Atribuită
Cumpărare directă
Pachet reactivi conform oferta 3176:COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 410985000 "Glycerol, 99.6%, ACS reagent. CAS 56-81-5. Molecular Formula C3 H8 O3. Molecular weight 92.09. Producator Acros Organics Appearance (Form) Clear liquid Color scale =<10 APHA Infrared spectrum Conforms GC >=99.5 % Water =<0.5 % (K.F.) Heavy metals (as Pb) =<2 ppm Refractive index 1.4700 to 1.4750 (20°C, 589 nm) Sulfate (SO4) =<10 ppm Residue after ignition =<0.005 % Neutrality Passes test Chlorinated cmpds (as Cl) =<0.003 % Fatty acid esters =<0.05 % (as Butyric acid) Substance darkened by H2SO4 Passes test Impurity (Acrolein and glucose) Passes test" 500 ml 1 370.95 370.95 205820010 "Formamide, 99.5%, for analysis. CAS 75-12-7. Molecular Formula C H3 N O. Molecular weight 45.04. Producator Acros Organics Appearance (Form) Clear liquid Color scale =<10 APHA Infrared spectrum Conforms GC >=99.5 % Water =<0.05 % (Coulometric) Heavy metals (as Pb) =<1 ppm Sulfated ash =<0.005 % Copper (Cu) =<1 ppm Iron (Fe) =<1 ppm Zinc (Zn) =<1 ppm" 1 l 1 278.07 278.07 8074920100 "Pirol for synthesis. CAS 109-97-7, pH >6 (10 g/l, H₂O, 20 °C). CAS #: 109-97-7. Molar Mass: 67.09 g/mol. Hill Formula: C₄H₅N. Producator Merck Millipore Assay (GC, area%) ≥ 97.0 % (a/a) Density (d 20 °C/ 4 °C) 0.967 - 0.971 Identity (IR) passes test" 100 ml 1 330.48 330.48
- Număr anunț
- DA27817090
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980 RON
- Valoare atribuită
- 980 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.