Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM DE PRODUCERE APA ULTRAPURA ADV1208850: Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA "Sistem de laborator pentru apa ultrapura (tip I) cat si apa purificata (tip III) Direct-Q® 3 UV. Sistemul contine:1. ZRQSVP3EU Direct-Q3 UV S.Kit 2. SPR00SIA1 SMARTPAK DQ3 3.MPGP02001 MILLIPACK GP NON STER. (1/BOX)" Pachet 1 15767.08 15767.08 SERVICE. Instruire personal Buc 1 840.00 840.00
- Număr anunț
- DA27859111
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 42912330-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,61 RON
- Valoare atribuită
- 16,61 RON
- Data publicării
- 27.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.