Atribuită
Cumpărare directă
Pentru acceptarea serviciilor este necesar să transmiteți la adresa de e-mail: andreea.peta@cfr.ro, pe langa oferta dumneavoastră elaborată în conformitate cu caietul de sarcini atașat și Autorizația de furnizor feroviar si Agrementul tehnic feroviar eliberate de AFER, valabile la data prezentării.
- Număr anunț
- DA27744693
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI 11054529)
- Furnizor / câștigător
- RAPH SERVICE SRL (CUI 17117405)
- Cod CPV
- 50532000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,75 RON
- Valoare atribuită
- 120,75 RON
- Data publicării
- 09.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.