Atribuită
Cumpărare directă
Conform depusa in baza anuntului publicitar nr. ADV 1206605 din 09.04.2021 si acceptata prin Procesul verbal de evaluare oferte nr. A-2842 din 27.04.2021, PREZENTA TRANZACTIE SE FINALIZEAZA PRIN INCHEIEREA UNUI CONTRACT DE SERVICII CU DURATA PANA LA 31.12.2021.
- Număr anunț
- DA27876030
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,76 RON
- Valoare atribuită
- 5,76 RON
- Data publicării
- 29.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.