Atribuită
Cumpărare directă
- Mouse (wireless)-2 buc - Tonner pt. Pantum P2500-1buc - tonner pt. HP MFP M125a-1buc - cartus LC3619 pt. Brother MFC J2330DE (magenta)-1buc - cartus LC3619 pt. Brother MFC J2330DE (yellow)-1buc - cartus negru pt. J610 HP 3050-2buc - cartus pt. HP 1102-1buc - cartus pt HP Laser 3020-1buc - toner xerox phaser 3020-2 buc - toner Brother HL- L 5000 D-2buc - toner Brother DCP B7520 DW-1buc - toner pt. Laser jet-1020-1buc -toner DCP 8070D-1buc
- Număr anunț
- DA27778098
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,56 RON
- Valoare atribuită
- 1,56 RON
- Data publicării
- 15.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.