Atribuită
Cumpărare directă
Servicii bancare de acceptare si procesare la plata a cardurilor in mediul online perioada 01.05.2021-31.12.2021 , la o valoare estimata a incasarilor onli de 77.000 lei . Comisionul estimat pentru 8 luni 77.000 leix 8x 0,9% - 616.000 lei x 0,9% -5.544 lei
- Număr anunț
- DA27813629
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
- Furnizor / câștigător
- GARANTI BANK SA (CUI 25394008)
- Cod CPV
- 66110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,54 RON
- Valoare atribuită
- 5,54 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.