Atribuită
Cumpărare directă
PASTA DEC 200 BUC 1 49.58 ALIAJ 30*200 GR BUC 1 47.06 BUTAN BUC 1 4.2 RED 18-15 BUC 4 1.68 MUGFA 18 BUC 4 0.84 MUFA 15 BUC/ 2 0.755 DOP BZ 1/2 BUC 1 2.18 TEU 18-15-18 BUC. 8 3.3613 TEU 18 BUC 4 3.2775 COT 15/90 II BUC 12 0.7567 COT 18/90 II BUC 8 2.185 COT 18/90 IE BUC 6 2.4367 TV 18*3 ML 3 37.8167 TV 15*3 BUC 2 32.52 ROB T+R+T BUC 3 31.9333 AD 15-1/2 FE BUC 7 1.68 SIR CLEMA BUC 2 6.305 PRIZA TRIPLA PT BUC 2 21.595 MYYM 3*2.5 ML 15 3.7813 DOZA RAM PT BUC 1 5.29 PAT CABLU BUC 6 2.3533 DIBLU 8 BUC 10 0.218 HOLS 5*50 BUC 10 0.076 CLESTE PAPAGAL BUC 2 22.395 RADIATOR K 22 600*900 BUC -1 204.2 RADIATOR K 33 600*900 BUC 1 340.34 SILICON SANITAR BUC 1 13.7 CT 126 BUC 1 24.79 CT 127 SAC 1 33.19 ARACET LEMN BUC 1 18.49 BEC LED BUC 6 7.815 BATERIE R6 BUC 30 3.126 SILICON SAN BUC 2 15.125 ROB COLT 1/2-3/4 BUC 1 11.34 MANUSI MENAJ BUC 2 4.955 CIMENT SAC 3 10.9233 PLASA VERDE 2 ML 44 2.395 PANOU ZN 2500*2000 BUC 1 89.92 ELECTROZI ST 2.5 BUC 1 63.03 BRIDE NAYLON BUC 1 16.81 CEAS PERETE BUC 16 36.8069 SILICON ALB BUC 2 13.445
- Număr anunț
- DA27830018
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
- Furnizor / câștigător
- JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2 RON
- Valoare atribuită
- 2 RON
- Data publicării
- 22.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.