Atribuită Cumpărare directă

denumire um cantitate pret_unitar AUTOFILETANTA 3.5*55 BUC 2000 0.0672 OSB 10 BUC 10 46.218 VOPSEA ALCHIDICA PENTRU LEMN METAL DE EXT GRI 18L BUC 1 312.61 DIBLU CUI 6*40 BUC 500 0.0588 AUTOFILETANTA 3.5*55 BUC 2000 0.0672

Număr anunț
DA27873824
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI 5211602)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,07 RON
Valoare atribuită
1,07 RON
Data publicării
28.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,07 RON

din 1,07 RON estimat