Atribuită
Cumpărare directă
1. Masca laringiana : nr 1,5 = 3 buc x 295,00 RON fara TVA / buc nr 2 = 3 buc x 295,00 RON fara TVA / buc nr 2,5 = 3buc x 295,00 RON fara TVA / buc nr 3 = 3buc x 295,00 RON fara TVA / buc 2. Laringoscop: maner adult = 3 buc x 138,00 RON fara TVA / buc maner pediatric = 2 buc x 139,00 RON fara TVA / buc lame nr 00 = 2 buc x 112,00 RON fara TVA / buc lame nr 0 = 2 buc x 85,00 RON fara TVA / buc lame nr 1 = 2 buc x 85,00 RON fara TVA / buc lame nr 2 = 3 buc x 85,00 RON fara TVA / buc lame nr 4 = 3 buc x 85,00 RON fara TVA / buc becuri mici = 2 buc x 53,00 RON fara TVA / buc becuri mari = 5 buc x 53,00 RON fara TVA / buc 3. Stetoscop pt adulti = 3 buc x17,90 RON fara TVA / buc 4. Stetoscop pediatric = 1 buc x 21,00 RON fara TVA / buc 5. Balon ventilatie pt adulti = 3 buc x 64,00 RON fara TVA / buc 6. Balon ventilatie pt copii = 2 buc x 80,00 RON fara TVA / buc 7. Balon ventilatie pt nou nascuti = 1 buc x 80,00 RON fara TVA / buc 8. Rezervor pt balon 1000 ml = 2 buc x 16,00 RON fara TVA / buc 2500 ml = 2 buc x 16,00 RON fara TVA / buc 9. Masca faciala : nr 0 = 2 buc x 14,00 RON fara TVA / buc nr 1 = 2 buc x 14,00 RON fara TVA / buc nr 2 = 2 buc x 14,00 RON fara TVA / buc 10.Tuburi endotraheala sterile: 16,5 = 2 buc x 4,20 RON fara TVA / buc 21 cm = 2 buc x 4,20 RON fara TVA / buc 24,5 = 2 buc x 5,60 RON fara TVA / buc 11.Canula guedel pediatrica nr 000 = 5 buc x 4,95 RON fara TVA / buc nr 00 = 5 buc x 4,95 RON fara TVA / buc nr 0 = 5 buc x 4,95 RON fara TVA / buc nr 1 = 5 buc x 4,
- Număr anunț
- DA27811459
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI 32761476)
- Cod CPV
- 33141623-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,71 RON
- Valoare atribuită
- 6,71 RON
- Data publicării
- 20.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.