Atribuită Cumpărare directă

Servicii de suport tehnic -financiar contabilitate - sediul CMDTA ORADEA

Număr anunț
DA34807630
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
MITICA MARIA (CUI 37648657)
Cod CPV
79211000-6 · Servicii de contabilitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.160 RON
Data publicării
09.01.2024 13:45
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160 RON