Atribuită Cumpărare directă

Manusi examinare latex usor pudrate nesterile , S,M, L, Livrare 24 ore usor pudrate, grad de pudrare maxim 10 mg/dm - indicele de elasticitate (elongate) minim 700%, produs cu destinatie medicala - idicele AQL 1,5 pentru testarea intergritatii manusii. - Ambalare 100 buc/cutie. - Grosime minim 0,08mm - Respecta standardele UE cu certificate ISO 9001 pentru asgurarea calitatii conform normativelor in vigoare Directiva 93/42 EEC - manusi de examinare - Dimensiuni: S, M,L, Plasture post injectie / plasturi rotunzi 22mm cutia 100 buc, Plasture post injectie / plasturi rotunzi 22mm cutia 100 buc, Biocid TP1; Antiseptic; Dezinfectant; Bactericid; Fungicid; Micobactericid; Tuberculocid; Virucid; Levuricid; Deja diluat, gata de utilizare; Are aprobare MS – 2520BIO/01/12.24 Previne si inlatura infectiile cu microbi, virusi, bacterii, fungi, ciuperci, micoze, bacili si levuri. Utilizare: Produsul HEXID se foloseste pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor prin frecare. Este indicat pentru dezinfectia mainilor personalului din spitale, HEXY SPRAY - DEZINFECTANT SUPRAFETE GATA PREPARAT 1L AVIZ BICID Hexy este un dezinfectant rapid pentru suprafete si echipamente din domeniul medical. Rola Cearceaf hartie 60 cm x 50 m; 2 straturi CALITATE SUPERIOARA

Număr anunț
DA27794440
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752 RON
Valoare atribuită
752 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752 RON

din 752 RON estimat