Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MEDICALE CENTRUL DE VACCINARE NR. 2, CONFORM OFERTA INREGISTRATA SUB NR. 9971/08.04.2021

Număr anunț
DA27748234
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,91 RON
Valoare atribuită
6,91 RON
Data publicării
12.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,91 RON

din 6,91 RON estimat