Atribuită Cumpărare directă

RCA pentru autoturism VW Touran NT16WXZ pe 12 luni - incepand cu data de 07.05.2021 - Directia de Asistenta Sociala a Orasului Tg. Neamt

Număr anunț
DA27816166
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASULUI TIRGU NEAMT (CUI 34777240)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633 RON
Valoare atribuită
633 RON
Data publicării
21.04.2021 00:00
Data finalizării
21.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633 RON

din 633 RON estimat