Atribuită
Cumpărare directă
Oficiul Național pentru Jocuri de Noroc dorește să achiziționeze asigurare tip RCA pentru 3 autoturisme (1 Skoda Octavia Tour, 2 Dacia Duster 1,6 MPI), pentru o perioadă de 12 luni cu data de începere 05.05.2021, conform anunț nr. ADV1207136/12.04.2021 și ofertă înaintată de Nphone &Quick PC SRL.
- Număr anunț
- DA27802257
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,53 RON
- Valoare atribuită
- 1,53 RON
- Data publicării
- 19.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.