Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare pentru MS08RWU: - RCA .... 1.096, 19 lei; - Accidente calatori/persoane transportate ... 138, 00 lei. Pret total: 1.234, 19 lei.

Număr anunț
DA27848372
Autoritate contractantă
Comuna Band (CUI 4323470)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,23 RON
Valoare atribuită
1,23 RON
Data publicării
26.04.2021 00:00
Data finalizării
28.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,23 RON

din 1,23 RON estimat