Atribuită
Cumpărare directă
4219112 15 BC AGRO SUBSTRAT MUŞCATE ŞI ALTE PL.BALCON, 10,39 8,73 7173930 25 BC SUPORT AJUSTABIL GHIVECI,20CM,MARO 17,99 15,12 7865529 25 BC FARFURIE JARDINIERĂ STANDARD,L60CM,ANTRA 9,29 7,81 7865525 25 BC JARDINIERĂ STANDARD,L60CM,ANTRACIT 10,99 9,24 Total cu TVA 1.112,60
- Număr anunț
- DA27873460
- Autoritate contractantă
- Orasul Avrig (CUI 4241087)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935 RON
- Valoare atribuită
- 935 RON
- Data publicării
- 28.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.