Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare de cursuri de formare profesionala cadre didactice din invatamantul preuniver

Număr anunț
DA34460940
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PROF. DR. IOAN CERGHIT (CUI 29433444)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.615.739 RON
Data publicării
08.11.2023 11:23
Data finalizării
09.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.615.739 RON