Atribuită Cumpărare directă

285A TONER COMPATIBIL HP M1132MFP BUC 1* 29,41 TN2320 TONER COMPATIBIL BROTHER L2500 BUC 4* 33,61 E350 TONER COMPATIBIL LEXMARK E350 BUC 1*75,63 TN2421 TONER COMPATIBIL TN2421 BUC 3*50,42 2612A TONER COMPATIBIL HP LJ 1010 BUC 1* 33,61 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER HL-1100 BUC 10* 29,41 TNB023 TONER ORIGINAL BROTHER HL-B2080DW BUC 3* 79,83 CF217A TONER COMPATIBIL HP CF217A BUC 7* 37,82 M2400 TONER COMPATIBIL EPSON M2400 BUC 1* 46,22 CF219A DRUM UNIT COMPATIBIL HP M130A BUC 1* 50,42 D116L TONER COMPATIBIL SAMSUNG M2675F BUC 3* 50,42 DR1050 DRUM UNIT COMPATIBIL DR1030 BUC 3* 46,22 PG510 CARTUS ORIGINAL PG510 BUC 1* 63,03 CL511 CARTUS ORIGINAL CL511 BUC 1* 75,63 49X/53X CARTUS COMPATIBIL HP LJ 1320 BUC 1* 50,42 CL38 CARTUS ORIGINAL CANON CL38 BUC 1* 77,31 PG37 CARTUS ORIGINAL CANON PG37 BUC 2* 63,03 CF244A TONER COMPATIBIL HP M15A BUC 2* 37,82 DR2300 DRUM UNIT COMPATIBIL BROTHER L2500 BUC 1* 54,62 CF230X TONER COMPATIBIL HP MFC M227 BUC 1* 46,22 CC530A CARTUS COMPATIBIL CC530A BUC 2*50,42

Număr anunț
DA27744866
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
Furnizor / câștigător
LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,28 RON
Valoare atribuită
2,28 RON
Data publicării
09.04.2021 00:00
Data finalizării
12.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,28 RON

din 2,28 RON estimat