Atribuită
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL HP LJ PRO M130FN BUC 1*705,88 MONITOR 22 TFT REFUBISHED BUC 1*235,29 UC DELL INTEL CORE I5-3470 8GB 256GB SSD 500GB HDD WIN 10 PRO REFURBISHED BUC 1*903,36 TASTATURA SERIOUX USB BUC 1*21,01 MOUSE SERIOUX USB BUC 1*15,97 TASTATURA SERIOUX USB BUC 1*21,01 MOUSE SERIOUX USB BUC 1*15,97 UC LENOVO I3-4130 8GB 480GB SSD WIN 10 PRO REFURBISHED BUC 1*828,57 MONITOR 22 TFT REFUBISHED BUC 1*235,29 KIT DELUX TASTATURA SI MOUSE BUC 1*37,82 MONITOR 22 HP TFT REFUBISHED BUC 1*235,29 UC LENOVO I3-4130 8GB 480GB SSD WIN 10 PRO REFURBISHED BUC 1*828,57 MONITOR 22 TFT REFUBISHED BUC 1*235,29 KIT DELUX TASTATURA SI MOUSE BUC 1*37,82 IMPRIMANTA LASER HP M15A + CABLU BUC 1*352,10
- Număr anunț
- DA27744897
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,71 RON
- Valoare atribuită
- 4,71 RON
- Data publicării
- 09.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.