Atribuită
Cumpărare directă
CF244A TONER COMPATIBIL HP M15A BUC 2*37,82 D111L TONER COMPATIBIL SAMSUNG M2070 BUC 3 42,02 MB472 TONER COMPATIBIL OKI MB472 BUC 1 42,02 CF217A TONER COMPATIBIL CF217A BUC 7 37,82 CF219A DRUM UNIT COMPATIBIL CF219A BUC 3 50,82 CRG725 TONER COMPATIBIL CRG725 BUC 1 33,61 D116L TONER COMPATIBIL D116L BUC 1 50,42 R116 DRUM UNIT COMPATIBIL R116 BUC 1 50,42 TN1030 TONER COMPATIBIL BROTHER TN1030 BUC 2 29,41 E460 TONER COMPATIBIL LEXMARK E460D 15K PAG BUC 1 121,85
- Număr anunț
- DA27790465
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- LIGHT SISTEMS SRL (CUI 15951489)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 976 RON
- Valoare atribuită
- 976 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.