Atribuită Cumpărare directă

BURGHIU SPIRALA 6.0MM TIP N HSS-G-1 BUC,H-SURUB DULGHERIE 6*160 TX30-4 BUC,H-SURUB DULGHERIE 6*200 TX30-4 BUC,SAIBE PL.522C M 8*30*1.5-4 BUC,BANDA DUBLU ADEZIVA 50MM*10M BISON-1 BUC,BANDA DUBLU ADEZIVA 1.5M*19MM CAR-1 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*35 1000/CUT-3000 BUC,BRIDE 9*12[INDOITE]-200 BUC,VATA URSA 10+AL 8.40MP/ROLA-2 ROLE,CD 4M-36 BUC,CD 3M-36 BUC,UD 4M-40 BUC,H-SURUB RIGIPS 4.2*70-500 BUC,SURUB AUTOF.3.5*9.5-2000 BUC,RIGIPS DE PERETE 2600*1200-20 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*55-1000 BUC,VATA BAZALTICA NEC.10CM-2 PAC,VATA URSA DF40 7.8MP/ROLA[2*50]-7 ROLE,DOZA APARAT RIGIPS KP64/LA-20 BUC,CONDUCTOR CYY-F 3*1.5-100 M,CONDUCTOR CYY-F 2*1.5-100 M,DOZA RAMIF.RIGIPS 100*100 RELEE-10 BUC,BANDA IZOL.20M-2 BUC,PAT CABLU 25*25 2M-5 BUC,,H-SURUB DULGHERIE 6*140 TX30-92 BUC,TABLOU ST 18 MOD ELV-1 BUC,BRIDE 9*12[INDOITE]-200 BUC

Număr anunț
DA27799115
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,11 RON
Valoare atribuită
3,11 RON
Data publicării
19.04.2021 00:00
Data finalizării
19.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,11 RON

din 3,11 RON estimat