Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE- SPRAY VOPSEA 9006 ALUMINIU-2 BUC,SPRAY RETUS FRIGIDER/MASINA DE SPALAT-1 BUC,DIBLU RAPID AUTOPERF.PT G-C 14.5*32-20 BUC,PRELUNGITOR BR MF 1/2 10MM-2 BUC,PRELUNGITOR BR MF 1/2 20MM-2 BUC,PRELUNGITOR BR MF 1/2 60MM-4 BUC,TEAVA PVC 50 2M-3 BUC,ADEPLAST TINCI GRI RINOPLAST 25KG-2 SACI,PAT CABLU 15*10 AUTOADEZIV 2M-7 BUC,CONDUCTOR FY 1.5-32 M,DOZA DISTR.CU CAPAC KU68LA-2 BUC,DIBLU RAPID AUTOPERF.PT G-C 14.5*32-15 BUC,H-SURUB RIGIPS 3.5*35-15 BUC,PRELUNG.3P 3M-1 BUC,SET FURTUN+PARA FP 01 SANOBI-1 SET,BATERIE BUC TM SANOBI BOEMA SB-06-1 BUC,BATERIE LAVOAR+VENTIL TS SANOBI SB-01-1 BUC,LAVOAR MONDIAL ALB-1 BUC,SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-2 BUC,RACORD BATERIE 50CM NIPLU LUNG-2 BUC,SET FIXARE LAVOAR 12*120-1 SET SENZOR CREPUSCULAR 10A-1 BUC,BATERIE CADA PIPA SCURTA SANQ 02-1 BUC,BATERIE CADA TM SANOBI BOEMA SB-07-1 BUC,BATERIE BUC TM SANOBI BOEMA SB-06-2 BUC,DOZATOR SAPUN-1 BUC,FAIANTA ALBA 20*30 27PL/1.62MP-7.20 MP,TERMINAL FAIANTA ALB-3 BUC,CHIT CERESIT CE 40 ALB 2KG-1 BUC,ADEPLAST TINCI GRI RINOPLAST 25KG-4 SACI,CM 11 25KG-5 SACI,AMORSA ZIDARIE 5L KOBER-1 BUC,LAVABIL STICKY INT 8.5L-2 BUC,GM 53 5KG[PASTA IMBINARE]DURAZIV-2 BUC,PENE GRESIE-FAIANTA-1 SET,DISTANTIERE FAIANTA 100B/PNG-3 PNG,SPACLU PT GIPS-CARTON 15CM CU CAP SURUBELN.-1 BUC,SMIRGHEL P120-1 M,GRESIE PISA ORANGE 33*33 15PL/1.64MP-4.92 MP
- Număr anunț
- DA27789453
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,75 RON
- Valoare atribuită
- 1,75 RON
- Data publicării
- 16.04.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.